O NASZEJ FIRMIE

Podstawowym celem działania Crane Experts s.c. jest wspieranie działalności przedsiębiorstw, zapewniając szeroko pojęte usługi serwisowe związane z utrzymaniem, naprawami, modernizacjami urządzeń transportu bliskiego. Firmę tworzą pracownicy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży dźwignicowej. Naszą wiedzę i umiejętności nabywaliśmy przy współpracy z użytkownikami dźwignic w Polsce oraz poza jej granicami.

Nasi klienci pochodzą ze wszystkich branż przemysłu i wykorzystują wszelkiego rodzaju urządzenia dźwignicowe o prostych ręcznych wciągników łańcuchowych, wciągników elektrycznych przez suwnice stanowiskowe, kończąc na suwnicach procesowych pracujących w ruchu ciągłym. Znając procesy produkcji naszych klientów, potrafimy dokładnie dopasować świadczone usługi do intensywności użycia sprzętu oraz potrzeb samych klientów. Wiemy jak istotna jest właściwa konserwacja, czas reakcji oraz dostępność części zamiennych dla maksymalnego zwiększenia bezpieczeństwa pracy oraz skrócenia czasu postoju urządzeń, czyli jak największego ograniczenia kosztów przestoju produkcji.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu klienci mogą skupić się na swojej działalności i pomnażać swoje zyski. Decydując się na usługi Crane Experts s.c., klienci otrzymują profesjonalny serwis, a bezpieczeństwo swoich pracowników i ciągłość produkcji dostają w prezencie.

Skontaktuj się z nami